O firme

Ponuka

Akcie

Cenová ponuka

Referencie

Kariéra

Kontakt

Automarické cestné závory

Závory sú ideálnym riešením pre kontrolu prejazdov vozidiel do odstavných zón, parkoviskách, súkromných a kondomíniových priestorov, aj pri vysokej intenzite premávky.


Pozostávajú z telesa motora a riadiacej jednotky, chránenými skriňou, ktorá môže byť v rôznom prevedení: nehrdzavejúca oceľ je špeciálne určená do prostredia s kritickými atmosferickými podmienkami, ako sú miesta s intenzívnou premávkou alebo prímorské oblasti.


Pohony sa dodávajú jednak s napájaním 230 V, jednak 24 Vdc a sú zárukou vysokého výkonu a bezpečnosti. Sú vhodné na automatizáciu súkromných alebo verejných parkovísk s frekventovaným prejazdom vozidiel počas dňa.


Výber modelu automatickej závory záleží od šírky prejazdu a spôsobu používania.


Prajete si kontrolovať vjazd do obytnej zóny alebo parkoviska na súkromné či verejné účely?


K dispozícii je viacero riešení so zabudovanou riadiacou jednotkou, ktoré sa odlišujú dĺžkou ramena a povrchovou úpravou skrine chrániacej teleso motora a elektroniku, na ovládanie všetkých typov prejazdov, od úzkych s rýchlym otváraním závory po prejazdy do 8 metrov.


V prípade výpadku prúdu fungovanie zaručujú voliteľné batérie uložené vo vnútri pohonu.


Prajete si ovládať široké vjazdy?


K dispozícii sú závory s dlhými ramenami, vhodné na spravovanie veľkých priemyselných prejazdov, zón pre nakladanie a vykladanie tovaru; vďaka špeciálnej funkcii zvanej „master/slave“ je možné synchronizovať automaticky dve protiľahlé závory, čo umožňuje automatizovať prejazdy až so šírkou 8 a 12 metrov.


ŠKÁLA AUTOMATICKÝCH ZÁVOR:

L-BAR

závora 24 V

pre ramená od 7 do 9 m

M-BAR

závora 24 V

pre ramená od 3 do 7 m

S-BAR

závora 24 V

pre ramená 4 m

XBAR

závora 24 V s ramenom 3 m,

ostupná len v sade

SIGNO

závora 24 V

pre ramená od 3 do 8,5 m

WIL

závora 24 V

pre ramená od 3,5 do 8 m

NICE

Počítadlo návštev

Copyright © 2015 domart.sk. Všetky práva vyhradené.

TOPlist