Diaľkové ovládanie

Na trhu nájdete nepreberné množstvo druhov a typov diaľkových ovládačov. Ich cena aj kvalita je rôzna. Nie každý si pri jeho kúpe uvedomuje, že diaľkové ovládanie je často kľúčom k vášmu súkromného majetku. Preto sa neoplatí podceniť jeho výber, aby sa Vám drobná úspora pri výbere diaľkového ovládania nevypomstila vo forme veľkých škôd spôsobených vniknutím neželanej návštevy, prípadne opakovanými nákladmi zapríčinenými krátkou životnosťou diaľkového ovládania. Pre vaše pohodlie a bezpečnosť je diaľkové ovládanie možné rozšíriť o ovládanie kľúčovým spínačom, kódovou klávesnicou a v prípade priemyselného využitia aj ťahovým spínačom, radarom, alebo indukčnou slučkou zabudovanou v podlahe, alebo vo vozovke.

Kvalitné diaľkové ovládanie v ponuke na domart.sk

DOMART servis, s.r.o. má v ponuke kvalitné a bezpečné diaľkové ovládanie od tradičných výrobcov Marantec a Nice. Na objednávku  zabezpečíme aj značky: CAME, RIB, HORMANN a iné.

Medzi naše služby patrí aj zjednotenie diaľkových ovládačov v prípade ak v domácnosti, alebo vo firme používate viacero pohonov rôznych značiek. Aby sme v tomto prípade nemuseli so sebou nosiť dva a viac rôznych ovládačov, zlúčime Vám všetky do jedného viackanálového, ktorým môžete ovládať všetky vaše diaľkovo ovládané brány. Vy si sami vyberiete, ktorý typ, alebo značku chcete používať. Ostatné za vás zariadi DOMART. Neváhajte využiť možnosť vypracovania bezplatnej cenovej ponuky a poradenstvo našich skúsených technikov.

ERA INTI

Nová farebná rada miniatúrnych 1-kanálových a 2-kanálových vysielačov, výber zo 6 farieb. 433,92 MHz Rolling code, správa Povoľovacích kódov a Certifikátov, samonačítanie, zabudovaný prijímač, kódovanie O-Code 72-bitové, kompatibilita aj s prijímačmi Nice FloR.

ERA ONE

1-, 2-, 4- a 9-kanálové vysielače. 433,92 MHz Rolling code, správa Povoľovacích kódov a Certifikátov, samonačítanie, zabudovaný prijímač, kódovanie O-Code 72-bitové, kompatibilita aj s prijímačmi Nice FloR.

Tiež vo verzii Era OneFM, ideálne do mesta alebo tam, kde je použitých veľa zariadení.

ERA FLOR

Nový dizajn 1-, 2- a 4-kanálových vysielačov. 433,92 MHz Rolling code, samonačítanie.

FLOR-S / VERY

Starý typ 1-, 2- a 4-kanálových vysielačov. 433,92 MHz Rolling code, samonačítanie.

FLO / VERY

Starý typ 1-, 2- a 4-kanálových vysielačov. 433,92 MHz nastaviteľný dip-svičový kód.

Máte záujem o cenovú ponuku alebo máte otázku?Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Kvalitné diaľkové ovládania už viac ako 20 rokov.

Kvalitné produkty

Dodávame rokmi overené kvalitné značkové produkty.

Klienti na prvom mieste

To čo robíme, robíme tak, aby ste boli spokojní.

Autorizovaný servis

Záručný aj pozáručný servis na všetky dodané produkty.

Poradenstvo

Ak potrebujete poradiť, sme tu kedykoľvek pre vás.

Služby pre firmy

V portfóliu našich zákazníkov sú aj veľké podniky. Poradíme a pomôžeme vám bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti.

Dovoz kamkoľvek potrebujete

Pomôžeme s výberom, montážou a samozrejme aj dovezieme až k vám.

Naši zákazníci