Pohony krídlových brán

Pohony krídlových brán robia náš život pohodlnejším a jednoduchší za každého počasia a ročného obdobia. Či už za hustého dažďa, alebo sneženia, ale aj keď počasie nie je prekážkou, sú pohony krídlových brán tým zariadením, ktoré nám z pohodlia nášho auta jediným stlačením tlačítka na diaľkovom ovládači otvorí bránu a rovnako spoľahlivo ju zatvorí.

V dnešnej dobe, kedy vám internet ponúka nekonečné možnosti, môžete nájsť pohony krídlových brán rôznych značiek a kvality. A práve kvalita pohonov a ich odborná montáž vám zaručí dlhoročné spoľahlivé používanie.

DOMART odporúča spoľahlivé a dlhoročnými skúsenosťami overené pohony krídlových brán od spoločnosti Nice. Zo širokej ponuky  pohonov krídlových brán Nice je možné vybrať vhodný typ pre všetky druhy krídlových brán, či sa jedná o pohony pre občasné otvorenie brány rodinného domu, alebo bránu do areálu firmy s intenzívnou premávkou. Za bezmála 20 rokov našej činnosti sme vykonali stovky automatizácii rôznych brán rodinných domov a firiem. Vašej ponuke nájdete okrem pohonov Nice, aj výrobky firiem CAME, RIB, Marantec, a v individuálnych prípadoch aj iných značiek. Vždy kladieme dôraz na spoľahlivosť a bezpečnosť pre našich zákazníkov. Dôležitým faktom je aj dostupnosť náhradných dielov a spoľahlivý záručný a pozáručný servis.

Radi bezplatne poradíme aj vám a pomôžeme s výberom najvhodnejšieho typu pohonu krídlových brán, vyriešime prípravu kabeláže a v neposlednom rade aj namontujeme a oživíme pohony.

Pohony krídlových brán od DOMART

Naši skúsení technici Vám poradia s výberom vhodného pohonu pre krídlové brány, pomôžu s prípravou kabeláže, na mieste montáže všetko zmerajú a v neposlednom rade pre Vás pripravia nezáväznú cenovú ponuku.

Škála pohonov pre krídlové brány

userFile92
userFile87
userFile91
userFile88
userFile83
userFile90
userFile85
userFile18
userFile89
userFile86

Krídlové brány sa otvárajú otáčaním na pántoch ako bežné dvere. Otváranie krídel prebieha výhradne na pozemku vo vlastníctve majiteľa brány a vyžaduje si určitý priestor.

Pre výber ideálneho automatického systému je potrebné poznať rozmery, približnú váhu krídla, masívnosť stĺpov a krídel ako celku, pričom treba zhodnotiť materiál, z ktorého je brána vyrobená.

Automatické systémy sú obyčajne napájané zo siete 230 V a pod jednosmerným prúdom 24 Vdc, ktorý vďaka nízkemu napätiu zaručuje väčšiu bezpečnosť fungovania. Okrem toho, napájanie 24 Vdc sa odporúča v prípade, kde sa vyžaduje intenzívne používanie, obyčajne komerčné a priemyselné priestory.

Krídla brány sú masívne, s plnou alebo tuhou kovovou konštrukciou?

Pre jedno- alebo dvojkrídlovú bránu, v prípade, kde priestor na manéver je obmedzený kvôli múrikom a oploteniu, sa odporúča pohon so šnekovým prevodom, s povrchovou montážou.

Môžete si vybrať zariadenie „na mieru“ zo širokej škály pohonov podľa váhy a rozmerov krídel, a to aj v prípade brány veľkých rozmerov.

Krídla brány sú ľahké, drevené, plastové alebo hliníkové?

Sú upevnené na hrubých pilieroch?

Ideálny je pohon s kĺbovým ramenom, kompaktný a robustný: je zárukou hladkého pohybu krídla, bez namáhania.

Kĺbové rameno umožňuje najpraktickejšiu montáž v prípade múrikov alebo prekážok vedľa stĺpika alebo ak rozmery pilierov nedovoľujú použiť iný pohon kvôli tesnosti alebo ľahkosti krídel.

Túžite po estetickom riešení s minimálnym stretom, aby zostal zachovaný vzhľad vjazdu?

Ideálna je podzemná montáž s úplným zapustením: elegantná a dokonalá, ak hľadáte diskrétnosť montáže pre maximálne zhodnotenie priestoru vjazdu.

Automatické zariadenie sa vyznačuje spoľahlivosťou materiálov so špeciálnou úpravou, ktorá je zárukou vysokej odolnosti voči korózii a dlhodobého dokonalého fungovania aj v najťažších klimatických podmienkach.

Chcete automatizovať bránku pre chodcov?

Pre jednokrídlové pešie bránky je vhodný pohon s kĺbovým ramenom.

Pohon, veľmi kompaktný, ľahko použijete v prípade, keď je stĺpik príliš úzky, hoci aj 10 cm, alebo tesne vedľa steny alebo plota.

Máte záujem o cenovú ponuku alebo máte otázku?Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Kvalitné pohony krídlových brán už viac ako 20 rokov.

Kvalitné produkty

Dodávame rokmi overené kvalitné značkové produkty.

Klienti na prvom mieste

To čo robíme, robíme tak, aby ste boli spokojní.

Autorizovaný servis

Záručný aj pozáručný servis na všetky dodané produkty.

Poradenstvo

Ak potrebujete poradiť, sme tu kedykoľvek pre vás.

Služby pre firmy

V portfóliu našich zákazníkov sú aj veľké podniky. Poradíme a pomôžeme vám bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti.

Dovoz kamkoľvek potrebujete

Pomôžeme s výberom, montážou a samozrejme aj dovezieme až k vám.

Naši zákazníci