Pohony pre posuvné brány

Pohony pre posuvné brány robia náš život pohodlnejším a jednoduchší za každého počasia a ročného obdobia. Či už za hustého dažďa, alebo sneženia, ale aj keď počasie nie je prekážkou, sú pohony pre posuvné  brány tým zariadením, ktoré nám z pohodlia nášho auta jediným stlačením tlačítka na diaľkovom ovládači otvorí bránu a rovnako spoľahlivo ju zatvorí.

V dnešnej dobe, kedy vám internet ponúka nekonečné možnosti, môžete nájsť pohony pre posuvné brány rôznych značiek a kvality. A práve kvalita pohonov a ich odborná montáž vám zaručí dlhoročné spoľahlivé používanie.

DOMART odporúča spoľahlivé a dlhoročnými skúsenosťami overené pohony pre posuvné brány od spoločnosti Nice. Zo širokej ponuky  pohonov Nice je možné vybrať vhodný typ pre všetky typy a veĺkosti posuvných brán, či sa jedná o pohony pre občasné otvorenie brány rodinného domu, alebo bránu do areálu firmy s intenzívnou premávkou.

Za bezmála 20 rokov našej činnosti sme vykonali stovky automatizácii rôznych brán rodinných domov a firiem. V našej ponuke nájdete okrem pohonov Nice, aj výrobky firiem CAME, RIB, Marantec, a v individuálnych prípadoch aj iných značiek. Vždy kladieme dôraz na spoľahlivosť a bezpečnosť pre našich zákazníkov. Dôležitým faktom je aj dostupnosť náhradných dielov a spoľahlivý záručný a pozáručný servis.

Radi bezplatne poradíme aj vám a pomôžeme s výberom najvhodnejšieho typu pohonu pre posuvné brány, vyriešime prípravu kabeláže a v neposlednom rade aj namontujeme a oživíme pohony.

Spoľahlivé pohony pre posuvné brány od DOMART

Naši skúsení technici Vám poradia s výberom vhodného pohonu pre posuvné brány, pomôžu s prípravou kabeláže, na mieste montáže všetko zmerajú a v neposlednom rade pre Vás pripravia nezáväznú cenovú ponuku.

Škála pohonov pre posuvné brány

userFile99
userFile96
userFile97
userFile95
userFile98
userFile94

Posuvné brány sú obyčajne jednokrídlové, krídlo sa pohybuje po koľajnici inštalovanej na zemi a je vybavené ozubeným hrebeňom. Pohyb si vyžaduje dlhý a úzky priestor, v ktorom sa brána kĺže počas otvárania a zatvárania.

Tento typ brán je ideálnou ochranou v prípade širokých vjazdov, vjazdov situovaných na kopci alebo tam, kde nie je vo vnútri pozemku dostatok miesta na otváranie krídlovej brány.

Faktor, ktorý treba brať do úvahy pri výbere pohonu, je váha a v určitých prípadoch aj dĺžka krídla.

Pre maximálnu bezpečnosť pri zatváraní sa posuvné brány montujú s citlivou hranou. Vďaka funkcii rozlišovanie prekážok/bezpečnosť proti privretiu, v prípade kontaktu zariadenie obráti pohyb a zabráni škodám na osobách a majetku.

Aká je váha krídla brány?

Ponúkneme vám „zariadenie na mieru“. Na rezidenčné použitie je k dispozícii množstvo pohonov: pre ľahké krídla do 300 kg a ťažké krídla do 600 a 1000 kg.

Dajú sa automatizovať ťažké brány pre široké vjazdy, typické pre nákupné centrá, priemysel, nemocnice?

Pohony sú určené na ovládanie brán s váhou až do 3500 kg a navrhnuté tak, aby zaručovali maximálnu bezpečnosť počas fungovania a dlhodobú spoľahlivosť a odolnosť pri akýchkoľvek atmosferických podmienkach.

Máte záujem o cenovú ponuku alebo máte otázku?Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Kvalitné pohony pre posuvné brány už viac ako 20 rokov.

Kvalitné produkty

Dodávame rokmi overené kvalitné značkové produkty.

Klienti na prvom mieste

To čo robíme, robíme tak, aby ste boli spokojní.

Autorizovaný servis

Záručný aj pozáručný servis na všetky dodané produkty.

Poradenstvo

Ak potrebujete poradiť, sme tu kedykoľvek pre vás.

Služby pre firmy

V portfóliu našich zákazníkov sú aj veľké podniky. Poradíme a pomôžeme vám bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti.

Dovoz kamkoľvek potrebujete

Pomôžeme s výberom, montážou a samozrejme aj dovezieme až k vám.

Naši zákazníci