Ponuka

icon

Servis

Naša spoločnosť je zameraná na profesionálny servis v oblasti bránovej a nakladacej techniky. Roky skúseností, každodenný kontakt s rôznymi poruchami a profesionálny prístup našich kvalifikovaných servisných technikov je zárukou, že váš problém bude odstránený odborne a v najkratšom možnom čase. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis pre nami dodané zariadenia, aj pre zariadenia dodané inými firmami.

icon

Brány

Sekčné, posuvné, rolovacie, krídlové aj rýchlobežné brány pre rodinný dom aj firmu. Máme pre vás najširšiu ponuku brán vyrábaných na mieru podľa Vašich požiadaviek. Pri ich výbere Vám ochotne poradia naši skúsení, vyškolení technici.

icon

Tieniaca technika

Pre dokonalú reguláciu prieniku tepla a svetla do interiéru Vášho domu, či firmy Vám ponúkame výber z bohatého sortimentu exteriérovej tieniacej techniky. U nás nájdete širokú škálu typov a farieb vonkajších žalúzii, predokenných roliet, screenových roliet a slnolamov.

icon

CAIS

Renomovaný výrobca CAIS ponúka ucelenú radu vysoko kvalitných komponentov pre výrobu posuvných a krídlových brán a dverí. Široká škála detailne prepracovaných produktov uspokojí profesionálne zámočnícke firmy, aj domácich kutilov.

icon

NICE

S elektrickými pohonmi od talianskeho výrobcu Nice otvárame brány do každého domova, či firmy. Pridanou hodnotou tejto značky je okrem rokmi overenej kvality a priaznivej ceny, široký sortiment doplnkov a spoľahlivá dostupnosť náhradných dielov.

icon

Parkovacie systémy

Parkovacie systémy pre platené parkoviská a parkovacie domy, automatické závory, alebo parkovacie zábrany pre organizáciu statickej dopravy. Turnikety, alebo bránky s elektrickým ovládaním pre kontrolu pohybu osôb v rámci firiem, športovísk, letísk, alebo iných chránených priestorov. Toto všetko nájdete v našej ponuke spolu so zárukou odbornej montáže a kvalitného záručného a pozáručného servisu. Dodávame len kvalitný tovar od rokmi overených výrobcov.

icon

Zámočnícka výroba

Máte vlastnú predstavu o svojom novom plote či bráne? Potrebujete prístrešok, balkónové, schodiskové zábradlie, alebo iný kovový výrobok? Naša zámočnícka výroba Vám ponúka zákazkovú výrobu podľa Vašich predstáv, alebo Vami dodaného projektu.

icon

Vchodové dvere

Naše hliníkové dvere AKTI 77 sú svojou kvalitou a bezpečnosťou na jednej strane tým, čo robí z Vášho domu nedobytnú pevnosť a oázu pokoja, na strane druhej svojím dizajnom, farebnou škálou a množstvom doplnkov sa úplne prispôsobia vašej predstave a spoločne s garážovou bránou dotvárajú celkový vzhľad Vášho domu a navonok vypovedajú o tom, kto v dome býva.

icon

Somfy

Motory a ovládanie roliet, žalúzií, markíz, závesov, brán a garážových brán a riešenia alarmov, kamier, vykurovania a osvetlenia pre inteligentnú domácnosť.
Každý deň vymýšľa 500 inžinierov ďalšie inovácie, ktoré prinášajú jednoduchosť, bezpečie a pohodlie do vášho každodenného života. Tiché motory, pripojené k mobilným smart aplikáciam s jednoduchým, intuitívnym ovládaním k vám už dnes prinášajú domácnosť budúcnosti.

icon

Nakladacia technika

Naša spoločnosť dodáva, montuje a poskytuje servis pre kompletný sortiment nakladacej techniky logistických centier. Vyrovnávacie mostíky a plošiny, tesniace goliere pevné aj nafukovacie, navádzače pre cúvanie kamiónov, gumové nárazníky pre nakladacie rampy, zakladacie kliny so senzormi prítomnosti, predsadené komory nakladacích rámp a komplexný systém signalizácie.

Napíšte nám a my sa vám ozveme.

Vypracujeme vám cenovú ponuku.