Nice

Nice je taliansky výrobca globálne rozšírených elektrických pohonov pre širokospektrálne využitie v oblasti automatizácie brán, roliet a žalúzií. Nice taktiež vyrába automatické závory a bohatý sortiment doplnkov pre Vaše bezpečné a pohodlné ovládanie či už sa jedná o rodinný dom, firmu, alebo verejne dostupné priestory. V Nice sa kladie veľký dôraz na inovácie, design a spoľahlivosť.

DOMART – odborník na výrobky Nice

DOMART už takmer 20 rokov predáva, montuje a vykonáva servis všetkých výrobkov spoločnosti Nice. Vďaka týmto dlhoročným skúsenostiam Vám naši technici vedia odporučiť najvhodnejší typ pohonu Nice pre Vašu bránu, či už sa jedná o vstupnú posuvnú, alebo krídlovú bránu pre vjazd do dvora, alebo areálu firmy, rovnako tak pre sekčnú garážovú, alebo priemyselnú bránu.

Pre všetky typy elektropohonov je k dispozícii bohatý výber ovládacieho a bezpečnostného príslušenstva.

icon

Pohony pre krídlové brány

Krídlové brány sa otvárajú otáčaním na pántoch ako bežné dvere. Otváranie krídel prebieha výhradne na pozemku vo vlastníctve majiteľa brány a vyžaduje si určitý priestor.

icon

Závory

Závory sú jedným z najčastejšie používaných elektromechanických, prípadne dnes už zriedkavo aj manuálne ovládaných zariadení pre riadenie vjazdu na súkromný pozemok, oplotený areál firmy, nemocnice, platené parkovisko a podobne.

icon

Pohony pre posuvné brány

Pohony pre posuvné brány robia náš život pohodlnejším a jednoduchší za každého počasia a ročného obdobia. DOMART odporúča spoľahlivé a dlhoročnými skúsenosťami overené pohony pre posuvné brány od spoločnosti Nice.

icon

Systém Nice Opera

Systém Opera umožňuje inštalujúcemu programovať a ovládať automatické systémy aj diaľkovo, jednoducho a bezpečne, so značnou úsporou času.

icon

Pohony pre garážové brány

Pohony pre garážové brány sú pomerne jednoduché zariadenia, ktoré Vám ale za predpokladu, že zvolíte ten správny typ výrazne uľahčia a zjednodušia každodennú rutinu s vjazdom a výjazdom do garáže a z garáže.

icon

Diaľkové ovládanie

DOMART servis, s.r.o. má v ponuke kvalitné a bezpečné diaľkové ovládanie od tradičných výrobcov Marantec a Nice. Na objednávku zabezpečíme aj značky: CAME, RIB, HORMANN a iné.

Ovládanie je možné ručným diaľkovým ovládačom, čipovou kartou, magnetickým čipom, alebo z pevného stanoviska obsluhy, napríklad z vrátnice, pevne umiestneným tlačidlovým spínačom. Ďalšou možnosťou ovládania pohonov Nice je pripojenie na indukčnú slučku, nainštalovanú do vozovky, prípadne prostredníctvom GSM modulu telefónom, ktorý sa môže v tom momente nachádzať na opačnom konci Zeme.

Pre zaistenie bezpečného používania brán ovládaných pohonmi Nice a pre zamedzenie vzniku úrazu, alebo poškodenia majetku sú k dispozícii fotobunky rôznych tvarov, optické a mechanické prítlačné lišty, výstražné svetlá a majáky.

Pre zorientovanie sa v širokom sortimente výrobkov Nice, ale aj produktov konkurenčných výrobcov CAME, RIB, Marantec , GfA a ďalších nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o cenovú ponuku alebo máte otázku?Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Kvalita talianskeho výrobcu Nice už viac ako 20 rokov.

Kvalitné produkty

Dodávame rokmi overené kvalitné značkové produkty.

Klienti na prvom mieste

To čo robíme, robíme tak, aby ste boli spokojní.

Autorizovaný servis

Záručný aj pozáručný servis na všetky dodané produkty.

Poradenstvo

Ak potrebujete poradiť, sme tu kedykoľvek pre vás.

Služby pre firmy

V portfóliu našich zákazníkov sú aj veľké podniky. Poradíme a pomôžeme vám bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti.

Dovoz kamkoľvek potrebujete

Pomôžeme s výberom, montážou a samozrejme aj dovezieme až k vám.

Naši zákazníci