Parkovacie a vstupné systémy

Turnikety

Vstupné turnikety a vstupné bránky sú určené pre kontrolu pohybu osôb a zabezpečenie objektov a areálov. V našej ponuke nájdete turnikety tripodové, plnorozmerové otočné turnikety ako aj rotačné nízke turnikety.

Povrchová úprava je možná štandardne lakovaním v ľubovoľnej farbe v škále RAL, prípadne v luxusnom prevedení antikor. Široká škála ponúkaných typov uspokojí všetky požiadavky na zabezpečenie vstupov a kontrolu pohybu osôb. Špecifická aplikácia turniketov na vstup sú mincové turnikety, ktoré spájajú turniket s mincovým automatom pre výber poplatkov za vstup do spoplatnenej zóny.

Parkovacie systémy EkoPark II

Parkovací systém EkoPark II patrí medzi najmodernejšie systémy určené pre výber parkovného podľa dĺžky doby parkovania. Využíva všetky dostupné technológie z oblasti IT a 20 ročné skúsenosti pri vývoji a inštalácii v mnohých štátoch sveta. Pri výrobe parkovacieho systému je najväčší dôraz kladený na spoľahlivosť všetkých zariadení po celú dobu životnosti systému, spoľahlivý servis a dostupnosť náhradných dielov.

Parkovacie systémy pre malé, stredné a veľké parkoviská

Súčasťou parkovacieho systému je vjazdová a výjazdová závora, vstupný a výstupný terminál, voliteľné príslušenstvo pre úhradu parkovného a riadiaci software.

Vjazd na parkovisko s parkovacím systémom EkoPark II je umožnený po vydaní parkovacieho lístka. Parkovací lístok vydáva vstupný terminál. Platba parkovného podľa dĺžky doby parkovania je možná v automatickej pokladni, alebo v pokladni s obsluhou. Výjazd z parkoviska je umožnený po kontrole platnosti parkovacieho lístka prostredníctvom výjazdového terminálu.

Parkovacie systémy a jeho voliteľné príslušenstvo pre úhradu parkovného je automatická pokladňa, ktorá umožňuje platbu mincami, bankovkami a bankovými kartami, ako aj jednoúčelovými prostriedkami, ako sú napríklad žetóny. Žetóny sa využívajú najme pri systematicky riadených parkoviskách hotelov, firiem a zdravotníckych zariadení, kde majiteľ parkoviska nevyžaduje platbu parkovného, ale chce zamedziť neoprávnenému využívaniu súkromného pozemku, alebo chce zabezpečiť dostatok voľných parkovacích miest pre svojich klientov.

Výšku parkovného, možnosti kreditného systému úhrady parkovného, ako aj výnimky z platenia parkovného napríklad pre osoby ZŤP, rezidentov a podobne, určuje zadávateľ parkovacieho systému.

Vyškolený personál spoločnosti DOMART servis, s.r.o. Vám predstaví parkovacie systémy EkoPark II priamo na mieste budúcej realizácie, alebo na miestach našich realizácii a vysvetlí Vám všetky možnosti riadenia a spoplatnenia Vášho parkoviska.

Automatizovaný parkovací systém s automatickou pokladňou je zdrojom takmer nepretržitých finančných príjmov. Aby systém spĺňal všetky požiadavky investora a pracoval bez zbytočných a nežiaducich prestojov, ponúkame našim klientom možnosť dohodnúť si nadštandardné servisné podmienky prostredníctvom uzatvorenia „Servisnej zmluvy“. Tá klientom zaručí bezodkladný zásah servisných technikov a okamžitú výmenu poškodených častí parkovacieho systému tak, aby sa minimalizovali straty pri výbere parkovného.

Máte záujem o cenovú ponuku alebo máte otázku?Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Kvalitné parkovacie systémy už viac ako 20 rokov.

Kvalitné produkty

Dodávame rokmi overené kvalitné značkové produkty.

Klienti na prvom mieste

To čo robíme, robíme tak, aby ste boli spokojní.

Autorizovaný servis

Záručný aj pozáručný servis na všetky dodané produkty.

Poradenstvo

Ak potrebujete poradiť, sme tu kedykoľvek pre vás.

Služby pre firmy

V portfóliu našich zákazníkov sú aj veľké podniky. Poradíme a pomôžeme vám bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti.

Dovoz kamkoľvek potrebujete

Pomôžeme s výberom, montážou a samozrejme aj dovezieme až k vám.

Naši zákazníci