Systém Nice Opera

Systém Opera umožňuje inštalujúcemu programovať a ovládať automatické systémy aj diaľkovo, jednoducho a bezpečne, so značnou úsporou času.

Systém Opera obsahuje vysielače a prijímače radu One, programovací modul O-Box a komunikačný softvér „O-View Software Suite“ a „O-Box Software Suite“. Všetky prvky komunikujú pomocou BUS T4 alebo nového kódovacieho systému O-Code s plávajúcim kódom, ktorý zvyšuje bezpečnosť prenosov a skracuje reakčný čas automatického zariadenia.

Nice Opera zjednodušuje prácu inštalujúceho, nakoľko uľahčuje programovanie a umožňuje prístup ku všetkým parametrom riadiacej jednotky, čo umožňuje prispôsobiť systém všetkým požiadavkám. Nie je potrebný špecifický postup pre každý produkt: jednotný spôsob programovania s intuitívnym menu, takže netreba konzultovať návod.

Vždy účinná pomoc pre všetkých zákazníkov: pripojenie multifunkčného displeja O-View pomocou BUS T4 priamo do riadiacich jednotiek kompatibilných so systémom Opera umožňuje plný prístup k systémovým funkciám potrebným pre praktické, rýchle a pokročilé programovanie.

BUS T4 je inovatívny komunikačný protokol, ktorý vám umožňuje vytvoriť rozsiahlu sieť kompatibilných automatických zariadení a ovládať ich z jedného bodu pomocou O-View.

Ovládanie zariadenia môže byť chránené dvomi úrovňami zaheslovania. Pripojením systému k počítaču môžete riadiť komplexné automatické systémy, ako napríklad tie, ktoré sa nachádzajú v budovách s vysokou návštevnosťou (nemocnice, hotely, firmy atď.).

Multifunkčný displej O-View je jednotka na kontrolu, programovanie a diagnostiku pre zariadenia vybavené pripojením BUS T4, na mieste alebo diaľkovo prostredníctvom GPRS, pomocou pripojenia k vášmu PDA, smartfónu alebo počítaču.

Programovací modul O-Box pomocou „O-Box Software Suite“ umožňuje nastavenie a programovanie všetkých zariadení Nice z počítača alebo PDA.

Univerzálny 4-kanálový prijímač OX4T so zabudovaným vysielačom – pre diaľkové ovládanie akýchkoľvek automatických, zavlažovacích alebo osvetľovacích systémov alebo iných elektrických obvodov.

Škála zariadení patriacich do systému Opera

userFile114
userFile117
userFile115
userFile118
userFile116
userFile119

Máte záujem o cenovú ponuku alebo máte otázku?Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Kvalitné zariadenia systému Nice Opera už viac ako 20 rokov.

Kvalitné produkty

Dodávame rokmi overené kvalitné značkové produkty.

Klienti na prvom mieste

To čo robíme, robíme tak, aby ste boli spokojní.

Autorizovaný servis

Záručný aj pozáručný servis na všetky dodané produkty.

Poradenstvo

Ak potrebujete poradiť, sme tu kedykoľvek pre vás.

Služby pre firmy

V portfóliu našich zákazníkov sú aj veľké podniky. Poradíme a pomôžeme vám bez ohľadu na veľkosť vašej spoločnosti.

Dovoz kamkoľvek potrebujete

Pomôžeme s výberom, montážou a samozrejme aj dovezieme až k vám.

Naši zákazníci